طراحی سایت در قم

طراحی وب سایت توسط مجرب‌ترین شرکت طراحی سایت در قم و طراحی سایت حرفه ای وردپرس و طراحی پرتال

طراحی سایت در قم

خدمات طراحی سایت ما در یک نگاه

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی معمولا با هدف معرفی و نمایش نمونه کالاها وخدمات یک شرکت می باشد. و همچنین یکی از پرکاربرد ترین موارد طراحی سایت در قم شرکتی است . این نوع از وب سایت ها بسیارمحبوب است.

طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی به معنای احداث یک شعبه دیگر از کسب و کار شمامی باشد با این تفاوت که به صورت آنلاین است . فروشگاه اینترنتی باعث بالا رفتن فروش شما می شود. توجه داشته باشید که سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت دراستان قم بسپارید.

سئو سایت

افزایش رتبه با روش های اصولی و ماندگار ، همچنین اقدامات دورهای حفظ رتبه سایت شما در گوگل ، از جمله دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ ملل وب در شهر می باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . انجام خدمات سئو سایت در قم را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید.

سوشیال مارکتینگ

شبکه های اجتماعی در حال حاضر به عنوان پر مخاطب ترین بخش در ایران می باشد.همچنین مردم شهر قم نیز از این شبکه های اجتماعی به خوبی استقبال کرده اند که باعث شده این شبکه ها به یک بستر عالی برای فروش محصولات، ارائه خدمات و برند سازی مبدل شود.

انواع طراحی گرافیکی

دیگر خدمات ما در شهر قم انواع طراحی های گرافیکی می باشد که شامل : ui ، ux ، طراحی لوگو ، طراحی بنر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی ست اداری می باشد .ما با توجه به رنگ سازمانی و سلیقه شما طراحی ها را انجام خواهیم داد که باعث یکپارچگی محتوای شما خواهد شد.

تولید محتوا

تولید محتوا به صورت متن ، ویدئو و صوت از دیگر خدمات ما در شهر قم می باشد.توجه داشته باشید که تولید محتوای خوب و حرفه ای که کاربر پسند و کاربردی باشد ، کمک به رشد کسب و کار شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ خواهد شد.

پشتیبانی قوی

تیم ملل وب خود را در قبال کار مسئول می‌داند و در کنار شماست.

تجربه

تجربه‌ای که تیم ما به طی سال‌ها دست آورده است در خدمت شما خواهد بود.

موفقیت شما هدف ماست

برای ما مهم است که شما در کسب و کارتان موفق شوید

تخصص تیم

اعضای تیم ما هرکدام متخصص موضوعات خودشان هستند و توانستند

چرا ملل وب؟

ما یک تیم جوان و باتجربه هستیم

ما از سال 1390 در زمینه راهکارهای جامع فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم؛ برای بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ در ایران و سرتاسر دنیا پروژه‌هایی را به انجام رساندیم که اکثر مشتریان از نتیجه کار راضی و خوشحال بوده‌اند. ما برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم و سعی میکنیم تا با ارائه پشتیبانی قوی، سریع و کارآمد دغدغه مشتریان مان را کاهش داده تا آنها بر کسب و کار خود تمرکز بیشتری داشته باشند.

+
مشتری راضی
+
اعضای تیم
+
سال فعالیت
چه طور باید شروع کرد؟

چند قدم ساده
برای موفقیت در کسب و کار

arrow
۰۱
هدفتون رو معلوم کنید
هدفتون رو معلوم کنید

اولین قدم هر کاری هدف کار هست، اگر میدونید میخواید چکار کنید و تصمیم دارید شروع کنید مرحله بعد رو انجام بدید

arrow
۰۲
سپردن پروژه به ملل وب
سپردن پروژه به ملل وب

پس از اینکه اهدافتون رو مشخص کردید تیم های تخصصی ملل وب آماده هست که کار شما رو انجام بده

۰۳
آماده سازی پروژه
آماده سازی پروژه

پروژه ها پس از مدت معین آماده شده و برای شما ارسال می‌گردد تا بر اساس نظر شما تغییرات صورت پذیرد و درنهایت پروژه نهایی خروجی گرفته شود